Прикарпатські міграційники примусово видворять азербайджанця-нелегала


Прикарпатські міграційними виявили ще одного іноземного громадянина, який втратив законні підстави для перебування в Україні, проте уперто уникав вибуття на батьківщину.Прикарпатські міграційники примусово видворять азербайджанця-нелегала. Фото: пресслужба УДМС в Івано-Франківській області

Про це повідомили у пресслужбі Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області.

Як зазначається, йдеться про 37-річного громадянина Азербайджану, якого ще в березні було зобов’язано самостійно покинути територію нашої держави у зв’язку з втратою законних підстав для перебування в Україні. Тоді іноземець вимогу працівників ДМС проігнорував. Відтак, тепер стосовно нього ухвалено рішення про його примусове видворення за межі України.

Наразі азербайджанця допроваджено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом. Після вирішення питання з забезпеченням цієї особи проїзними документами працівники міграційної служби супроводять її до аеропорту, забезпечивши виконання рішення суду про видворення іноземця. Крім того, обласним управлінням ДМС України в межах компетенції ухвалено рішення про заборону вказаному громадянину Азербайджанської Республіки відвідувати Україну протягом найближчих 5 років.

 

Фото: пресслужба УДМС в Івано-Франківській області

 28 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/