Снятинські рятувальники провели заходи в рамках громадської акції "Запобігти.Врятувати.Допомогти"


Сьогодні до дошкільного навчального закладу ”Золотий ключик” завітали рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Снятин.
Рятувальники розповідали дітям правила поведінки під час пожежі, виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів, перебування у лісових масивах, відпочинку поблизу водойм. Кульмінацією заходу стала можливість для дітей відчути себе рятувальниками, коли можна було посидіти у пожежному автомобілі, та одягти спорядження рятувальників
Одним із пріоритетних напрямків діяльності працівників ДСНС є навчання населення, у тому числі підростаючого покоління, правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Саме тому рятувальники влаштовують громадські акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»,а також запрошують на екскурсії до пожежних частин, та проводять відкриті уроки з питань безпеки життєдіяльності.
Рятувальники вкотре звертається до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей!
Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.
Пам`ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!


28 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/