В Івано-Франківську змагалися юні бійці таеквон-до


В Івано-Франківську змагалися юні бійці таеквон-до. Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМРПонад дві сотні прикарпатських юних бійців взяли учать у чемпіонаті Івано-Франківської області з таеквон-до.

Як повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, чемпіонат відбувався з 23 по 25 квітня в Івано-Франківську. Змагання проходили серед дітей, юнаків, кадетів та юніорів. Загалом в них взяли участь понад 200 учасників, які представляли 4 райони Прикарпаття. Учасники показували свої вміння у двох розділах: спаринг (массогі) та формальні вправи (туль) в індивідуальному заліку.

За результатами змагань перше місце виборола команда “SoloveuTeam” Івано-Франківської ДЮСШ № 1, друге місце – команда спортивного клубу «Легіон», бронза дісталася спортсменам спортивного клубу «Файтер» Івано-Франківської ДЮСШ № 1.

Як зауважили у Департаменті молодіжної політики та спорту, в ході чемпіонату здійснювався відбір для участі у чемпіонаті України серед дітей та Всеукраїнському турнірі серед юніорів і дорослих, що відбуватимуться з 7 по 9 травня в Одесі.

 

Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМР28 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/