Прикарпатський університет ініціював широке міжнародне обговорення проблем сталого розвитку


Прикарпатський університет ініціював широке міжнародне обговорення проблем сталого розвитку. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника168 фахівців з 16 країн світу взяли участь у Перші віртуальній міжнародній конференції зі сталого розвитку SDL 2021.

Конференція стала спільною ініціативою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та іванофранківської громадської організації «Орієнтири сталого розвитку».

Її цілі організатори визначили як підвищення глобальної та національної обізнаності про виклики сталого розвитку та вирішальну роль міцних глобальних партнерських відносин і співпраці як ключових чинників успішного досягнення всіх Цілей Сталого Розвитку (ЦСР);  підвищення обізнаності про наявні європейські й глобальні ініціативи та практики, які є важливими для сталого розвитку та досягнення ЦСР; внесення проблем та перспектив України на порядок денний глобальних, європейських та національних стейкхолдерів у сфері сталого розвитку; об’єднання розмаїття досвіду з усього світу у напрямку співпраці заради змін та підвищення якості у всі сферах нашого життя.

Як повідомили у пресслужбі ПНУ ім. В.Стефаника, до участі в конференції долучилися фахівці з проблем сталого розвитку з Болгарії, Японії, Великої Британії, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Канади, Німеччини, Естонії та України. Серед ключових спікерів онлайн-заходи – Дафіна Ґерчева, Постійна представниця ПРООН в Україні; Сергій  Корсунський, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії; Пол Вер, Науковий експерт Комітету з освіти для сталого розвитку Європейської економічної комісії (ЄЕК) ООН; Андрій Павлович, Координатор SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre, Член дорадчого комітету Молодіжного Партнерства Ради Європи та Єврокомісії (EU-CoE Youth Partnership), Голова Правління ІСАР Єднання; Джеффрі Девід Сакс , Президент Мережі ООН з впровадження сталого розвитку (UN Sustainable Development Solutions Network), Директор Центру Сталого Розвитку Колумбійського університету в місті Нью-Йорк, США; Евген Чолій, Президент ГО “Україна-2050”, Почесний консул України у Монреалі (Канада),  Десятий Президент Світового Конґресу Українців (2008-2018); Бенжамін Клінгер, Директор програми “Сталий економічний розвиток в Україні” Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ); Віталій Верещагін, Генеральний директор Caparol Україна, Голова Наглядової Ради Глобального Договору ООН в Україні; Полін Дойтц, Президент Міжнародного товариства дослідження сталого розвитку (ISDRS) у 2019-2020 роках; Андрес Яадла, Член Комітету Регіонів ЄС, Член правління європейської організації “Housing Europe”, Голова правління Союзу кооперативних житлових асоціацій Естонії (EKYL), Віце-мер міста Раквере, Естонія.

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника



28 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/