В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні відкрили Центр катамнестичного спостереження за дітьми з групи ризику


В Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні відкрили Центр катамнестичного спостереження за дітьми з групи ризику.

В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні відкрили Центр катамнестичного спостереження за дітьми з групи ризику. Фото з допису Тараса Мельника у фейсбуці

Про це повідомив у фейсбуці генеральний директор КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» Тарас Мельник.

Йдеться про спільний проєкт лікарні та Івано-Франківського національного медичного університету. Урочисте відкриття нового центру відбулося на минулому тижні за участю ректора ІФНМУ Миколи Рожка, головного спеціаліста з організації педіатричної допомоги департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації Лариси Підвербецької, власне самого Тараса Мельника, працівників лікарні. «Це по справжньому знакова подія для маленьких пацієнтів, їх батьків та медичної спільноти. Катамнез – це система заходів, направлених на спостереження, абілітацію та реабілітацію новонароджених, які перенесли тяжке захворювання, критичний стан відразу після народження або народилися передчасно, з метою попередження або мінімізації негативних наслідків перенесеної недуги та покращення якості життя», - розповів Тарас Мельник.

В Івано-Франківській обласній дитячій лікарні відкрили Центр катамнестичного спостереження за дітьми з групи ризику. Фото з допису Тараса Мельника у фейсбуці

З його слів, в центрі працюватиме команда висококваліфікованих спеціалістів Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні та Івано-Франківського національного медичного університету, яка зможе забезпечити мультидисциплінарний індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

При цьому, медичну допомогу в катамнестичному центрі зможуть отримати всі діти віком до 3 років незалежно від місця проживання безоплатно за наявності електронного направлення від педіатра/сімейного лікаря.

 

Фото з допису Тараса Мельника у фейсбуці26 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/