В Івано-Франківську виявили 20 земельних ділянок, які використовуються з порушеннями орендних відносин


В Івано-Франківську виявили 20 земельних ділянок, які використовуються з порушеннями орендних відносин20 земельних ділянок на території Івано-Франківської міської територіальної громади наразі використовуються з порушеннями орендних відносин.

Це засвідчили обстеження, проведені фахівцями управління самоврядного контролю Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті, основна увага у роботі підрозділу зосереджувалася передусім зосереджена на фіксуванні порушень орендних відносин у промислових зонах територіальної громади.

Для прикладу: 19 квітня управлінням самоврядного контролю було проведено обстеження земельної ділянки за адресою вулиця Макогона, 23б (вхід з вулиці Промислова) в обласному центрі. За результатами перевірки, встановлено факт неналежного користування ділянкою площею 0,38 гектарів. Працівниками управління складено акт обстеження земельної ділянки та розраховується розмір несплачених коштів за її використання.

Крім того, тривають перевірки земельних ділянок, які використовуються з порушенням земельного законодавства у Хриплинській промзоні.23 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/