В Івано-Франківську продавця «АТБ» викрили на продажі алкоголю неповнолітнім


Компанія підлітків, яким в "АТБ" продали алкоголь. Фото: "Тверезий Франківськ"Співробітники відділу ювенальної превенції Івано-Франківського районного управління поліції склали одразу два протоколи про адміністративне правопорушення на продавця супермаркету «АТБ», що на вулиці Тисменицькій, 244а, у селі Микитинці Івано-Франківської міської територіальної громади.

Про це йдеться у спільноті «Тверезий Франківськ» у фейсбуці.

Як зазначається, 21 квітня ювенальні поліцейські виявили біля одного з навчальних закладів обласного центру компанію з двевяти осіб, які розпивали алкогольні напої.

Побачивши правоохоронців, молоді люди намагалися втекти, проте це їм не вдалося і вони були затримані працівниками поліції. Усі затримані виявились неповнолітніми. При цьому поліцейські з’ясували, що алкоголь вони придбали у вказаному вище магазині мережі «АТБ».

Неповнолітні порушники також зізнались, що вони двічі ходили по алкоголь до супермаркету і обидва рази придбали його одного і того ж продавця. Останнього поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності, склавши на нього два дмінпротоколи за статтею 156 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Тепер (залежно від рішення адмінкомісії) продавцеві «світить» штраф у сумі від 6 800 до 13 600 гривень, а магазину – фінансова санкція у сумі 6 800 гривень.

 

Фото: "Тверезий Франківськ"23 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/