Хто має право лікувати зуби безкоштовно – розповіли в Івано-Франківській міській стоматполіклініці


Хто має право лікувати зуби безкоштовно – розповіли в Івано-Франківській міській стоматполіклініці. Фото з відкритих джерел ілюстративнеВ Івано-Франківській міській стоматологічній поліклініці розповіли, які категорії населення мають право на отримання в поліклініці безкоштовної медичної допомоги та яких саме її видів.

Про це, зокрема, йдеться на сторінці поліклініки у фейсбуці.

Як зазначається, в КНП «Міська стоматологічна поліклініка Івано-Франківської міської ради» безкоштовно надається терапевтична та хірургічна допомога дорослому і дитячому населенню, а також ортодонтична допомога дитячому населенню Івано-Франківської міської територіальної громади.

При цьому право на безкоштовне лікування мають учасники бойових дій, учасники АТО/ООС, члени родин загиблих учасників АТО/ООС, особи з І групою інвалідності. Серед дітей - діти учасників АТО/ООС, діти загиблих учасників АТО/ООС, діти з інвалідністю, діти-сироти, а також діти, які постраждали внаслідок  аварії на Чорнобильській АЕС.

Для отримання в поліклініці безкоштовної медичної допомоги такі категорії осіб повинні мати при собі паспорт; посвідчення, що дає право на пільги, та звернутися до буж-якого лікаря поліклініки. Більше інформації можна отримати за телефоном: (0342) 53-00-22.

Як повідомили в КНП «МСП ІФМР», медична допомога населенню в закладі надається на підставі міської цільової Програми «Здоров'я мешканців Івано-Франківської територіальної громади».

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне23 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/