В Івано-Франківську незареєстрований підприємець з паспортом СРСР захопив тротуар і частину дороги


В Івано-Франківську продавець живої риби захопив шматок тротуару і зазіхнув на проїзну частину вулиці Стуса, чим спричинив численні скарги водіїв та свідомих громадян.

В Івано-Франківську незареєстрований підприємець з паспортом СРСР захопив тротуар і частину дороги. Фото: Мирон Дмитрик

Про це повідомив сьогодні у фейсбуці позаштатний радник Івано-Франківського міського голови з питань запобігання та виявлення корупції Мирон Дмитрик.

З його слів, сьогодні він взяв участь у рейді працівників комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» Івано-Франківської міської ради» щодо протидії стихійній торгівлі та іншим порушенням вимог благоустрою. На вулиці Стуса вони виявили торгівельну точку з продажу живої риби, яка належить особі з невстановленим громадянством. «…Даний підприємець, який зовсім не підприємець (Державна податкова служба України,альо? Де ви є?) спочатку самовільно захопив частину тротуару, а потім йому стало того мало і він свою тачанку з бульбою і бочкою «живої» риби» почав тулити просто на дорогу (вул. Стуса, навпроти базару). Постійні скарги від водіїв і просто свідомих громадян, в т.ч. на (лінію – ред.) 1580 Служби оперативного реагування Івано-Франківська. Неодноразові візити "муніципалів". Приписи, протоколи. І що?..», - досить емоційно розповів пан Дмитрик у соціальній мережі.

В Івано-Франківську незареєстрований підприємець з паспортом СРСР захопив тротуар і частину дороги. Фото: Мирон Дмитрик

Зі слів радника міського голови, власник торгівельної точки, як виявилось, не зареєстрований як підприємець. А ще він стверджував, що його «кришує» поліція. «Маю свідків, коли за годину часу, поки вони звільняли тротуар, це було сказано разів п’ять», - розповів Мирон.

Найцікавішу в цій історії те, що працівникам Муніципальної інспекції так і не вдалося скласти на псевдо-підприємця протокол про адміністративне правопорушення. На вимогу надати документ, що посвідчує особу, той перед’явив паспорту… неіснуючого СРСР. Відтак, «муніципалам» нічого більше не залишалося, як самотужки звільнити від речей «підприємця» тротуар та проїзну частину дороги.

В Івано-Франківську незареєстрований підприємець з паспортом СРСР захопив тротуар і частину дороги. Фото: Мирон Дмитрик

Сам Мирон Дмитрик не вважає цей випадок дрібницею. «Спочатку тротуар, потім – дорога, потім – самобуд, потів колонада під готелем "Дністер"... потім.. продовжувати можна до безкінечності», - прокоментував він своє обурення.

 

Фото: Мирон Дмитрик21 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/