Рятувальники Прикарпаття, в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», навчали дітей правил безпеки життєдіяльності


21 квітня у місті Снятин, в рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності та акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники завітали до учнів Снятинської гімназії та Стецівського ліцею. Спочатку дітлахам розповіли про правила пожежної безпеки у побуті та алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, після чого школярів ознайомили з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням. Працівники Служби порятунку розповіли про функціонування, особливості роботи пожежних автомобілів і спецобладнання вогнеборців. Кульмінацією заходу стала можливість для дітей відчути себе рятувальниками, коли можна було посидіти у автомобілі, одягти спецзасоби та потримати озброєння. Робота з молодим поколінням – один із пріоритетних напрямків діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні акції у навчальних закладах, запрошують їх вихованців до себе на екскурсії і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою молоді.

Також, до Коломийського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, в рамках Всеукраїнської громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», завітали дітки із закладу дошкільної освіти №9. Рятувальники розповіли про службу, показали пожежне обладнання та пожежні автомобілі які є в підрозділі. Під час проведення заходу діти змогли дізнатись від фахівців ДСНС багато корисної інформації.21 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/