Прикарпатські рятувальники продовжують проводити тактико-спеціальні навчання


Вогнеборці регулярно проводять тренування та тактико-спеціальні навчання, підвищуючи свою готовність до ліквідації різноманітних надзвичайних подій та їх наслідків. Окрім того, що такі заходи допомагають удосконалювати власну професійну майстерність, вони також дозволяють відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами та працівниками об'єктів в умовах екстреної ситуації. Так, 21 квітня, долинські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на АЗС «Авіас».
За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання силової електропроводки виникає пожежа в роздаточній колонці № 1(А-92, дизпаливо) з подальшим руйнуванням колонки та розливом ПММ на площі близько 30 м.кв. Внаслідок швидкого розповсюдження вогню виникає загроза поширення пожежі на колонку № 2 та на адміністративну будівлю. Після прибуття бійці ДСНС організували розвідку, здійснили розстановку сил і засобів, передбачених для ліквідації такого роду надзвичайних подій, та ліквідували умовну пожежу. По закінченню навчань були підведенні підсумки та проведено детальний аналіз роботи рятувальників.

А працівники Державної пожежно-рятувальної частини №12 смт. Верховина провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації займань в приміщенні церкви.
За тактичним задумом, внаслідок необережного поводження з вогнем в залі на першому поверсі виникло займання під час богослужіння.
До ліквідації умовнї пожежі було залучено два відділення Державної пожежно-рятувальної частини №12 смт. Верховина.

Такі навчання надають змогу на практиці перевірити готовність до дій за призначенням рятувальної служби ДСНС та з кожним разом вдосконалювати їх професійні навички.21 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/