Роботи з ремонту Івано-Франківської Ратуші розраховують закінчити до кінця квітня


Роботи з ремонту Івано-Франківської Ратуші розраховують закінчити до кінця квітняРоботи з ремонту Івано-Франківської міської Ратуші закінчать до кінця квітня, - сподівається директор Департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради Ігор Сенчук.

Про це він повідомив сьогодні на оперативній нараді у Івано-Франківського міського голови.

Зі слів чиновника звавершення ремонту Ратуші є одним з двох (поряд з озелененням обласного центру) основних завдань, які стоять перед очолюваним ним департаментом напередодні Великодніх свят. «На виконання обох завдань в значній мірі мають вплив погодні умови, особливо що стосується Ратуші, де на темпи робіт вплинув березневий мороз та сніг, тепер дощі. Але тим не менше стараємося дотримуватися графіку», - розповів Ігор Сенчук.

З його слів, на сьогоднішній день робітники вже заробили тріщини на фасаді Ратуші, відновили пошкоджені елементи карнизу, а за день два, коли не буде дощу розпочнуть роботи з фарбування. Крім того, минулого тижня вони залили суху стяжку на балконі і сьогодні мали розпочати облаштування покриття з плитки.

 «В активній фазі також роботи з відновлення пошкоджених елементів цоколю та сходів та інших поблизу Ратуші. Зокрема, влаштували вже мозаїчне покриття з крошки – вчора проводили шліфування і сподіваємося, що і ці роботи, і роботи загалом по Ратуші до кінця місяця вдасться завершити», - додав директор Департаменту благоустрою.20 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/