На Прикарпатті вживають посилені інформаційні заходи для недопущення поширення африканської чуми свиней


На Прикарпатті вживають посилені інформаційні заходи для недопущення поширення африканської чуми свинейНа Прикарпатті посилено розяснювальну роботу, спрямовану на недопущення поширення на територію області з сусідньої Буковини епізоотії на африканську чуму свиней.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Там нагадали, що на сусідній Буковині, у СТзОВ «Котелеве», що у селі Котелеве Новоселицького району Чернівецької області зафіксовано спалах африканської чуми свиней. Це, власне, і стало причиною посилення інформаційних заходів.

В рамках цієї роботи 16 квітня у місті Коломия на території  Коломийського центрального продовольчого ринку спеціалісти Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини провели бесіди зпідприємцями-заготівельниками та реалізаторами м’ясної продукції КП «М’ясний павільйон», надали рекомендації та роз’яснення щодо дотримання комплексу заходів, які дозволять уникнути виникнення і розповсюдження африканської чуми свиней.20 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/