На Вовчинецьких горах пожежники та лісівники вчилися спільно гасити лісові пожежі


На Вовчинецьких горах поблизу міста Івано-Франківська відбулися спільні навчання з гасіння лісових пожеж за пожежно-рятувальних підрозділів та працівників лісового господарства.

На Вовчинецьких горах  пожежники та лісівники вчилися спільно гасити лісові пожежі. Фото: Івано-Франківське ОУ ЛМГ

Як повідомили у пресслужби Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, навчання проводились на території Дністровського лісництва. Участь в них взяли 22 рятувальники з 4 пожежними автомобілями, бригада швидкої допомоги та 9 працівників лісового господарства. В ході тренування відпрацьовувалися спільні дії у пожежній ситуації, зокрема, оперативне реагування на сигнал про виникнення загоряння та прибуття на місце події та гасіння пожежі в лісі.

На Вовчинецьких горах  пожежники та лісівники вчилися спільно гасити лісові пожежі. Фото: Івано-Франківське ОУ ЛМГ

Як зауважили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, щороку лісові пожежі знищують гектари зелених насаджень. Вогонь завдає не лише збитків державі, але й спричиняє невиправної шкоди довкіллю. При цьому в управлінні нагадали: випалювання стерні, пасовищ, залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць та інших зелених насадженнях, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у сумі від 3 060 до 6 120 гривень.

 

Фото: Івано-Франківське ОУ ЛМГ20 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/