В суботу в Івано-Франківську відбулося понад 30 толок на різних локаціях – мер Марцінків


В суботу в Івано-Франківську відбулося понад 30 толок на різних локаціях – мер Марцінків. Фото з допису Руслана Марцінківа у фейсбуціБлизько 30 локальних толок відбулися минулої суботи в Івано-Франківську.

Про це повідомив сьогодні, в ході відеовключення у фейсбуці міський голова облсного центру Руслан Марцінків.

«Загалом я десь підрахував, що більше тридцяти таких мікрорайонів, більше тридцяти толок відбулося», - розповів мер. З його слів, толоки, зокрема, відбулися на Вовчинецьких горах, на берегах обох іванофранківських річок – Бистриці Солотвинської та Бистриці Надвірнянської і загалом на понад тридцяти локаціях.

Сам мер, як і обіцяв, саджав дерева у парку на вулиці Молодіжній. З його слів, там було висаджено 15 дерев. Крім того, прибрали територію.

«Це не означає, що далі непродовжуються толоки. Майже щодня силами депутатського корпусу, зокрема, від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» проводяться толоки, а також з ініціативи радників міського голови у сільській місцевості. В цю суботу дуже активно будуть відбуватися толоки, тому прибираймо, робимо порядок у Івано-Франкіську», - підсумував міський голова.

 

Фото з допису Руслана Марцінківа у фейсбуці

 19 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/