Бюджети місцевих рад Прикарпаття поповнились на 685 тисяч гривень завдяки проведеним земельним торгам


Бюджети місцевих рад Прикарпаття поповнились на 685 тис. грн завдяки проведеним земельним торгамУ першому кварталі 2021 року на земельних торгах, організованих і проведених Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області, продано права оренди на 24 земельні ділянки державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею 656 гектарів, терміном на 7 та 10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Як повідомили у Держгеокадастрі, за результатами торгів середній розмір річної орендної плати склав 19,57% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Таким чином, лише за перший рік користування землею, переможці торгів сплатили на рахунки місцевих рад 685 тисяч гривень. Стільки ж надходитиме до місцевих бюджетів Івано-Франківщини щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони»19 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/