В Івано-Франківську суб'єкт господарювання використовував пів гектара землі громади без відповідних на те документів


Земельну ділянку площею понад пів гектара незаконно використовував у місті Івано-Франківську один із суб’єктів господарювання.

В Івано-Франківську суб'єкт господарювання використовував пів гектара землі громади без відповідних на те документів

Як повідомили у Департаменті комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради, йдеться про земельну ділянку за адресою: вулиця В’ячеслава Чорновола, 155, в обласному центрі.

За результатами здійснених заходів працівниками управління самоврядного контролю Департаменту комунальних ресурсів було встановлено, що вказана земельна ділянка площею 0,5526 гектарів використовувалась за відсутності документів, що посвідчують право власності або право користування нею, а також без здійснення плати за її використання у встановленому розмірі.

Вжитими заходами самоврядного контролю за використанням і охороною земель на території Івано-Франківської територіальної громади з користувачем земельної ділянки було підписано договір добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання даною земельної ділянки на загальну суму 38 705,40 гривень.

В Департаменті комунальних ресурсів не повідомляють, хто саме є користувачем вказаної земельної ділянки. Втім, з відкритих джерел (сайт lun.ua, сайт компанії ТзОВ "Івано-Франківськміськбуд", Публічна кадастрова карта) вдалося з’ясувати, що за даною адресою на земельній ділянці кадастровий номер 2610100000:20:007:0157 площею 0,5526 гектарів компанією-забудовником здійснюється будівництво житлового комплексу «Парковий маєток». При цьому цільове призначення земельної ділянки визначено як « 03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для обслуговування нежитлових приміщень».16 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/