Лише за перший тиждень нерестового періоду на Прикарпатті виявили 18 порушен правил рибальства


Лише за перший тиждень нерестового періоду на Прикарпатті виявили 18 порушен правил рибальства. Фото: Івано-Франківський рибоохоронний патрульНа Прикарпатті продовжують діяти обмеження щодо здійснення рибальства в період нересту.

Як повідомили в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі, лише за перший тиждень нерестового періоду їх інспекторами було виявлено 18 порушень правил рибальства.

Для прикладу, 2 квітня під час рибоохоронного рейду івано-франківські рибпатрульні близько 17.00 години виявили на річці Золота Липа громадянина, який ловив рибу в забороненому на період нересту місці. В улові порушника були червонокнижні види риб: 1 екземпляр вирезуба причорноморського та 1 екземпляр бистрянки російської, а також 1 екземпляр рибця, що заборонений правилами рибальства для вилову. На особу було складено адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 (порушення правил рибальства) КУпАП та за ст. 90 КУпАП (незаконний вилов червонокнижних видів риб) КУпАП. За фактом незаконного вилову риби нараховано збитки в сумі 10 915 гривень.

У свою чергу, 7 квітня проводився рибоохоронний рейд по р. Дністер з притоками в Івано-Франківському районі. Поблизу гирла річки Гнила Липа близько 16.00 години виявлено громадянина який рибалив у забороненому для цього на період нересту місці. В улові порушника були червонокнижні види риб: 1 екземпляр вирезуба причорноморського та 2 екземпляри бистрянки російської. На особу складено адмінпротокол за ст. 90 КУпАП. Виловлена риба була підставою для нарахування збитків в сумі 11 320 гривень.

Загалом у період з 1 по 7 квітня риб патрульними було складено стосовно порушників правил рибальства було складено складено 14 адмінпротоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), два протоколи за ст. 90 КУпАП (незаконний вилов червонокнижних видів риб) та оформлено два акти виявлення та вилучення безгосподарських сіток.

На порушників держінспекторами накладено 1 547 гривень штрафів. Нараховано 22 235 гривень збитків за встановленими таксами. Матеріали двох справ направлено до судів для притягнення винних осіб до відповідальності.16 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/