Рятувальники навчали дітей правил безпеки життєдіяльності


Виховувати в дітей свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності надзвичайно важливо. Саме тому Прикарпатські рятувальники, не нехтуючи жодною можливістю, проводять різноманітні заходи з дітьми. Турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні акції у навчальних закладах, запрошують їх вихованців до себе на екскурсії і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою молоді.
Так, у рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Івано-Франківська завітали до ДНЗ №20 «Росинка», де провели практичні заняття на тему «безпека життєдіяльності». Діти отримали масу корисної інформації та задоволення. Школярів ознайомили з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням. Показали наживо використання вогнегасників та пожежних рукавів.
А на екскурсію до Державної пожежно-рятувальної частини №15 м. Снятин завітали учні 2-го класу Снятинського ліцею ''ІНТЕЛЕКТ''. Спочатку дітлахам розповіли про правила пожежної безпеки у побуті та алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Працівники Служби порятунку розповіли про функціонування, особливості роботи пожежних автомобілів і спецобладнання вогнеборців. Кульмінацією заходу стала можливість для дітей відчути себе рятувальниками, коли можна було посидіти у автомобілі, одягти спецзасоби та потримати озброєння. Робота з молодим поколінням – один із пріоритетів у діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. В кінці заходу рятувальники за прояв активності та зацікавленості дітей вручили їм невеликі подарунки - конструктори "PLAYMOBIL",чим дітлахи були дуже задоволені.
 


14 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/