Рятувальники спільно з працівниками Долинського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» провели профілактичне відпрацювання с. Гузіїв


З метою попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них, фахівці ДСНС спільно з працівниками Долинського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» провели профілактичне відпрацювання житлового сектору села Гузіїв.
В ході відпрацювання рятувальники провели роз’яснювальні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті та ознайомили мешканців краю зі статистикою пожеж з початку року. Звернули увагу і на недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах. Співробітники Служби порятунку нагадали людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття, наголосили на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків. Окрім того, рятувальники нагадали, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо заборонено.
Під час відпрацювання фахівці ДСНС вручили співрозмовникам листівки застережливого характеру.
 


13 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/