Мер Івано-Франківська доручив скласти список потенційних добровольців на випадок загострення на фронті


Мер Івано-Франківська доручив скласти список потенційних добровольців на випадок загострення на фронті В Івано-Франківську складуть список потенційних добровольців на випадок загострення ситуації на Донбасі та можливого виникнення воєнного конфлікту з Російською Федерацією.

Відповідне доручення Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків дав сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі директору комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» Івано-Франківської міської ради» Михайлові Шутаку.

Мер, зокрема, заважив, що зазвичай ворог розгортає додаткові сили до Дня Перемоги, а отже є підстави очікувати у травні-червні загострення бойових дій на Сході України. «Також прошу, може, Мішу Шутака, так як ти у нас ветеран, десь попередньо, якщо можна тебе попросити, якихось таких, хто теоретично може бути добровольцем у разі загострення ситуації у травні місяці, щоб ти склав список між своїми хлопцями, між всіма, тобто максимально зараз треба бути готовим. Тому що та інформація, що існує, вона не вселяє оптимізм», - зазначив міський голова, звертаючись на нараді до Михайла Шутака.

Мер висловив сумніви щодо можливості повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації на територію України, проте виказав переконання, що серйозні провокації готуються.13 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/