На Донбасі загинув ще один воїн Коломийської «десятки»


На Донбасі загинув ще один воїн Коломийської «десятки»В 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді, що має пункт постійної дислокації у місті Коломия, нова втрата.

Про це йдеться на офіційній сторінці бригади у фейсбуці.

Як зазначається, протягом сьогоднішнього дня, 12 квітня, ворог вкотре вже порушив режим безумовновного припинення вогню, застосувавши проти позицій наших воїнів снайперський вогонь, крупнокаліберні кулемет, ручний та станковий протитанкові гранатомети, автоматичні станкові гранатомети, озброєння БМП-1, а також заборонені Мінськими домовленостями міномети калібру 120 та 82 міліметрів. В доповнення супротивник вдався до дистанційного мінування позицій «десятки» протипіхотними мінами ПОМ-2 «Отек».

В результаті ворожих обстрілів загинув ще один боєць бригади. Ім’я його наразі не розголошується. «На жаль, ми понесли важку втрату - від підступних, підлих дій ворога загинув Воїн. Але враховуючи традиції та правила, які є в бригаді, його ім’я ми назвемо лише в день поховань. До цього часу він у нас в строю. Прощавай, брате. На щиті...» - йдеться на сторінці 10 огшбр у соцмережі.

Нагадаємо, в даний час 10 окрема гірсько-штурмова бригада виконує завдання за призначенням у районі проведення ООС на території Донецької області.12 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/