Рятувальники продовжують щоденне проведення профілактичних заходів на території Івано-Франківщини, до відповідальності притягнено двох паліїв


У пожежонебезпечний період на всій території області щодня виникають десятки займань в екосистемах. Працівники Служби порятунку всіляко намагаються виправити ситуацію. Зокрема, щоденно проводяться профілактичні заходи з населенням: інформаційно-роз’яснювальні роботи, звернення до мешканців області через засоби масової інформації, оповіщення населення, а також рейди, під час яких рятувальники спільно з представниками поліції або муніципальної інспекції спілкуються з населенням на протипожежну тематику, а деколи виявляють паліїв, яких в подальшому притягують до відповідальності.
Так, 12 квітня працівники Коломийського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області спільно з працівниками поліції та муніципальної інспекції під час проведення рейду виявили порушника, який спалював суху траву у місті Коломия. На нього було накладено адміністративне стягнення за статтею 77-1.
Тлумацькі рятувальники спільно з представниками поліції та органів місцевого самоврядування Тлумацької територіальної громади провели профілактичний рейд щодо запобігання виникненню пожеж сухої трави, листя та інших рослинних залишків . Мешканцям населених пунктів Тлумацької громади вкотре нагадали про заборону спалювання сухої рослинності . В ході заходу рятувальники вручили тематичні листівки.
Також 12 квітня о 13:30 до Долинського районного відділу ГУ ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що в місті Долина на вул. Богдана Хмельницького біля АЗС «WOG» горить суха трава на відкритій території. До місця події одразу було направлено рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини №10. По прибутті на місце виклику було встановлено, що горить суха трава на площі 50 м.кв. Рятувальники спільно із працівниками Сектору оперативного реагування встановили особу винуватця даної пожежі, якого притягнено до адміністративної відповідальності інспектором Сектору оперативного реагування Долинської міської ради.
А працівники Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області провели рейд екосистемами,під час якого визначали місцезнаходження осередків займань з висоти пташиного польоту за допомогою квадрокоптера. Окрім цього, мешканцям краю нагадували правила пожежної безпеки та вручали листівки застережливого характеру.
 


12 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/