Івано-Франківська міська рада ухвалила виділити з бюджету близько 11 мільйонів гривень на компенсації збитків від «червоної» зони


Івано-Франківська міська рада ухвалила виділити з бюджету близько 11 мільйонів гривень на компенсації збитків від «червоної» зони. Фото з допису Оксани Савчук у фейсбуціБлизько 11 мільйонів гривень буде виділено з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади на компенсаційні виплати підприємцям та найманим працівникам, які зазнали збитків внаслідок перебування міста Івано-Франківська у «червоній» зоні карантину через COVID-19.

Відповідне рішення ухвалила сьогодні на своїй позачерговій сесії Івано-Франківська міська рада.

Депутати вирішили, сплатити по 2 тисячі гривень фізичним особам-підприємцям та по 500 гривень – застрахованим найманим працівникам.

«Майже 2 місяці Івано-Франківськ був у «червоній зоні» карантину із жорсткими обмеженнями! Уряд заборонив працювати й саме він мав би подбати про підприємців у час вимушеного простою. Але місто не уникає проблем! Ми вкотре йдемо назустріч громаді та депутати міської ради проголосували на позачерговій сесії про додаткові виплати підприємцям. За попередніми підрахунками це майже 11 мільйонів з міського бюджету. Орієнтуємося на ті цифри, які мали минулого року», - прокоментував рішення депутатів Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

«Місто першим прийняло на себе удар пандемії, а зараз демонструє свою готовність підтримати підприємців, які фактично зупинили свою роботу через червону зону. – привітала ухвалене рішення народна депутатка Оксана Савчук, яка також була присутня на сесії. Вона також зауважила, що допомога надаватиметься згідно з затвердженими Урядом кведами.

Нагадаємо, коли проєкт рішення про компенсаційні виплати підприємцям та найманим працівникам розглядав міський виконавчий комітет, мова йшла про цифру близько 10 мільйонів гривень.

 

Фото з допису Оксани Савчук у фейсбуці12 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/