Досягнення прикарпатських спортсменів


У загальноосвітній школі с. Милування Тисменицького району відбулася урочиста церемонія відкриття спортивного залу з дзюдо (філіал Тисменицької ДЮСШ відділу освіти), - повідомила прес-служба ОДА.

На церемонії відкриття із привітальним словом звернувся Мирослав Карабін – начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

У м. Городенка в басейні під відкритим небом проведено відкриту першість із зимового плавання «Прикарпатські моржі».

У змаганнях, які проводилися на дистанції 25 метрів, взяли участь понад 30 любителів зимового плавання із районів та міст області.

Переможці та призери першості були нагороджені грамотами та футболками головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У м. Запоріжжя закінчився Кубок України з легкої атлетики. За результатами змагань наша спортсменка Анастасія Ткачук на дистанції 800 метрів виборола для Івано-Франківської області срібну нагороду.

Спортсменка є вихованкою Івано-Франківської ДЮСШ «Колос» та тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Перегінця М.І..

У залі ФСК «Локомотив» м. Коломиї пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу, присвячений пам’яті П.Федоровича.

В змаганнях взяло участь 47 спортсменів із Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Снятинського, Городенківського, Косівського, Галицького та Коломийського районів.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку переможцем стала команда м. Коломиї, на другому місці команда м. Калуша та третє місце посіла команда Снятинського району.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

У м. Черкасах закінчився чемпіонат України з джиу-джитсу серед дорослих, молоді та юніорів.

Ось результати змагань в особистому заліку прикарпатських спортсменів:

· Хоптій Назар (50 кг.) – виборов золоту нагороду у віковій категорії - юнаки;

· Панфілов Павло (73 кг.) – виборов срібну нагороду у віковій категорії - юнаки;

· Колодій Степан (77 кг.) – срібна медаль у віковій категорії - молодь;

· Лобас Ігор (85 кг.) – срібна медаль у віковій категорії - дорослі.

29 січня 2012 року у м. Одеса закінчився І-й етап Кубка України з Муей Тай, в якому взяла участь збірна команда Івано-Франківської області.

За результатами змагань в особистому заліку наші спортсмени вибороли наступні місця:

· Пилипчак Людмила – І місце у ваговій категорії 52 кг.;

· Гарнага Максим – ІІ місце у ваговій категорії 67 кг.

29 січня 2012 року у м. Києві закінчився чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків і дівчат 1994-95 р.н..

За результатами змагань в особистому заліку прикарпатка Ільків Наталія (56 кг.) – виборола перше місце, Дудка Сніжана (56 кг.) – виборола друге місце, а Тимків Анна (48 кг.) та Люльчак Віра (+75 кг.) посіли треті місця. Серед юнаків Харебава Давид (81 кг.) виборов срібну нагороду.3 Лютого 2012 p.
©http://briz.if.ua/