Тризуб із модрин: делятинські лісівники висадили саджанці дерев у формі малого герба України


Оригінальний подарунок до 30-ї річниці Незажалежності України, що її цьогоріч відзначатиме наша держава, вирішили зробити лісівники Делятинського державного лісового господарства.

В урочищі «Герасими-Дебриця», що на території Дорівського лісництва, вони висадили 1 200 саджанців дугласії та модрини із закритою кореневою системою у формі тризуба – малого герба України.

Тризуб із модрин: делятинські лісівники висадили саджанці дерев у формі малого герба України. Фото: пресслужба Івано-Франківського ОУ ЛМГ

Як повідомили в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, висаджування саджанців відбувалося в рамках міжнародної акції «Озеленення планети». Безпосередньо садили дерева ветерани АТО - майстер лісу Дорівського лісництва Василь Озорович і лісоруб цього ж лісництва Петро Буждиганчук, а також голова Делятинської селищної територіальної громади Богдан Клим’юк, представники громадських організацій та закладів освіти Делятинської селищної ради і лісівники Делятинського лісгоспу висадили саджанці дугласії і модрини.

Вказані вище породи дерев було обрано невипадково. Як стверджуються лісівники, вони швидко вкорінюються і дають непоганий приріст, а відтак вже через 5 років тризуб можна бути оглядати з висоти пташиного польоту, а завдяки модриновій жовтій хвої символ нашої держави особливо буде помітний восени.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківського ОУ ЛМГ12 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/