З понеділка навчання в іванофранківських школах та ПТУ відновиться в повному обсязі – мер Марцінків


З понеділка навчання в іванофранківських школах та ПТУ відновиться в повному обсязі – мер Марцінків. Фото з відкритих джерел ілюстративнеЗ понеділка навчання в закладах загальної середньої освіти та закладах професійно-технічної освіти міста Івано-Франківська відновиться в повному обсязі.

Про це повідомив щойно у фейсбуці Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Як вже зазначалося, відповідно до рішення Державної комісії з ТЕБ та НС, з 00.00  годин на території Прикарпаття скасовується «червоний» режим епідемічної небезпеки. При цьому, як зауважив мер, наша область перейде з «червоної» карантинної зони одразу у «жовту», що тягне за собою суттєве послаблення карантинних обмежень. «А це означає, що з понеділка діти сядуть за парти. Відновлять очне навчання і заклади профтехосвіти. А ще дозволена робота: ринків; закладів харчування; торгових центрів; сфери торгівлі та обслуговування; закладів культури; спортивних залів. Ну і відновлює роботу приміський та міський транспорт у звичному режимі», - зазначив міський голова.

При цьому він закликав іванофранківців «не втрачати пильність і бути свідомими» - суворо дотримуватись карантинних вимог, зокрема, щодо маскового режиму, дезінфекції та дотримання дистанції.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне9 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/