А люк і нині там. В одному з дворів Івано-Франківська недозакритий люк каналізаційного колодязя загрожує людям


Каналізаційні люки також є об’єктами підвищеної небезпеки.

А люк і нині там. В одному з дворів Івано-Франківська люк каналізаційного колодязя загрожує людям

Нещодавня трагедія у Львові, де кришка погано закритого каналізаційного люка вбила 10-річного хлопчика, зайвий раз підтвердила цю аксіому.

З метою недопущення аналогічних випадків в Івано-Франківську, міський голова Руслан Марцінків навіть доручив керівництву КП «Івано-Франківськводоекотехпром» перевірити усі каналізаційні люки на території міської територіальної громади: чи надійно вони закриті.

Це було ще два тижні тому. Не відомо, наскільки ретельно працівники водоканалу виконували доручення мера на вулицях міста, проте, люки каналізаційних колодязів, розташованих у дворах – на прибудинких територіях та міжбудинкових проїздах - вони своєю увагою, схоже, обділили.

Принаймні люк біля будинку № 8 по вулиці Заклинських як був привідкритий до мерського доручення, так і залишається таким досі – через два тижні після нього.

А люк і нині там. В одному з дворів Івано-Франківська люк каналізаційного колодязя загрожує людям

Над ним паркуються автівки, повз нього пробігають пішоходи… А люк, як то кажуть, і нині там. Чекає, поки до нього потрапить нога якогось неуважного перехожого чи колесо випадкового авта…

Цікаво, що поруч розташована прибудинкова територія будинку № 13 по вулиці Заклинських, в якому (якось так сталося) мешкає чимало очільників комунальних установ міста. А в сусідньому з ним будинку мешкає і сам міський голова. Та виглядає так, що решітки парканів та кодові замки на воротах заважають їм побачити те, що коїться просто під боком…

А люк і нині там. В одному з дворів Івано-Франківська люк каналізаційного колодязя загрожує людям5 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/