Науковець Прикарпатського університету став лауреатом обласної премії ім. Ярослава Лукавецького


Володимир Сандюк - лавреат Премії ім. Я.Лукавецького за 2020 рік. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.СтефаникаДоцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Сандюк став лауреатом обласної премії імені Ярослава Лукавецького.

Про це повідомили у пресслужбі ПНУ.

Як зазначається, відповідне рішення було ухвалено комісією з присудження премії 1 квітня.

Обласну премію ім. Я.Лукавецького було запроваджено у 2002 році Івано-Франківською обласною державною адміністрацією з метою популяризації кращих творів мистецтва, архітектури і дизайну, піднесення їхньої ролі у духовному відродженні та естетичному вихованні. Вона є найвищою обласною відзнакою, яка присуджується митцям Прикарпаття за вагомий внесок у розвиток образотворчого (живопис, скульптура, графіка), народного, декоративно-ужиткового мистецтва, архітектури і дизайну.Нагрудний знак до Премії ім. Я.Лукавецького за 2020 рік. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника

Володимиру Сандюку премію було присуджено в галузі у галузі образотворче і народне мистецтво за особистий вагомий внесок у розвиток образотворчого мистецтва краю.

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника5 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/