Прикарпаття може стати пілотною областю із запровадження сучасної системи територіальної оборони


Прикарпаття може стати пілотною областю із запровадження сучасної системи територіальної оборони. Фото з допису Андрія Ярмольського у фейсбуціІвано-Франківська область готова стати пілотною у запровадженні нової сучасної системи територіальної оборони, - стверджує перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський.

Про це чиновник розповів у фейсбуці.

Як зауважив пан Ярмольський відповідну ініціативу ним було обговорено з командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковником Олександром Сирським та першим заступником секретаря РНБО України Михайлом Ковалем під час міжнародної конференції з питань територіальної оборони, яка відбулася на минулому тижні на базі Командування Сухопутних військ ЗС України.

«Під час заходу обговорили питання побудови системи територіальної оборони в Україні, вивчили досвід Швеції, Швейцарії, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литви, Грузії, Польщі у цьому питанні. Спільно з генерал-полковником Олександром Сирським та першим заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковником Михайлом Ковалем поспілкувались щодо готовності Івано-Франківської області стати пілотною в запровадженні системи територіальної оборони», - розповів перший заступник голови ОДА. Вказану ініціативу чиновник, крім того, озвучив в ході свого виступу на конференції, закликавши іноземних військових партнерів провести на території Прикарпаття спільні навчання з питань відпрацювання заходів територіальної оборони.

«Це питання важливе для Прикарпаття та України в цілому. Івано-Франківщина готова стати пілотною областю у запровадженні сучасної системи тероборони», - додав Андрій Ярмольський.

 

Фото з допису Андрія Ярмольського у фейсбуці5 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/