Шість п’яних водіїв за зміну – «улов» іванофранківських патрульних


Шість п’яних водіїв за зміну – «улов» іванофранківських патрульних. Фото: пресслужба Управління патрульної поліції в Івано-Франківській областіШість водіїв з ознаками сп’яніння виявили за вчорашню зміну співробітники патрульної поліції в Івано-Франківську.

Про це повідомили у пресслужбі Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області.

Як зазначається, на усіх їх було складено адміністративні матеріали за статею 130 Кодексу про адміністративній правопорушення, яка передбачається адміністративну відповідальність за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Кожного з п’яних водіїв було відсторонено від керування транспортними засобами.

Шість п’яних водіїв за зміну – «улов» іванофранківських патрульних. Фото: пресслужба Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області

Крім того, правоохоронці встановили, що один з водіїв керував автомобілем, будучи позбавленим такого права за рішенням суду за вчинення аналогічного правопорушення. Вказаного громадянина патрульними було притягнуто до адмінвідповідальності за частиною 4 статті 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. На нього було накладено штраф у розмірі 20 400 гривень.

 

Фото: пресслужба Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області

 2 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/