На Прикарпатті для породіль облаштували палати сімейного типу


Ці три палати розміщені на другому поверсі, мають свій окремий вхід з вулиці. Разом з породіллю у палаті може перебувати близька їй людина.
«Вважаю, що це дуже хороша новина. Адже тепер породіллі, новонароджені та їх сім’ї матимуть комфортні умови перебування у післяпологовий період, - сказав голова ІФ ОДА Андрій Бойчук, оглянувши приміщення. - Приємно, коли до таких добрих справ долучаються благодійники. Завдяки партнерству держави, завдяки консолідації зусиль можна зробити значно більше. І це саме той приклад».
А умови справді комфортні: кожна палата облаштована функціональним ліжком для мами і дитини, ліжечком на колесиках, пеленальним столиком та окремими санітарно-гігієнічними кімнатами. У палатах також є мікрохвильові печі, електрочайники, холодильник.
Священнослужителі УГКЦ (Богородчани) отець Михайло Момот, отець Іван Мачкодер та медичний капелан Руслан П’яста благословили нашу добру справу та подарували Ікону Богородчанської Божої Матері.
🔗Значний внесок у реконструкцію сімейних післяпологових палат зробили наші меценати - 350 тисяч гривень. З коштів ОПЦ ми використали 184 тисячі гривень на закупку необхідних матеріалів та меблів. 2 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/