Обережно, 1 квітня. Як жартували сьогодні на БРІЗі


Обережно, 1 квітня. Як жартували сьогодні на БРІЗі1 квітня – всесвітній день сміху. Цього дня не варто довіряти всьому, що вам говорять. Бо ж є можливість стати об’єктом розіграшу.

Жартували цього дня і журналісти БРІЗу. Мусимо визнати: далеко не всі сьогоднішні новини були правдивими.

Так, всього лише жартом була "новина" про наміри міського голови залучити гурт Depeche Mode до святкування цьогорічного Дня міста Івано-Франківська. Не знаємо, чи є Руслан Марцінків фанатом Depeche Mode, хоча погодьтесь: багатьом з нас хотілося б побачити легендарний гурт на центральній сцені нашого міста. Та, на жаль, це лише першоквітневий жарт. Та й святкування Дня міста, зважаючи на каратин, найімовірніше не будуть настільки масштабними, як хотілося б.

Не готовий до оформлення документів для отримання дозволу на зброю і Івано-Франківський центр надання адміністративних послуг. Ця «новина» також народилася лише в нашій уяві. Зрештою, не зважаючи на безліч сучасних зручностей, що їх сьогодні пропонують у ЦНАПі, там наразі ще не вміють визначати стан здоров’я людини за електронними реєстрами (та й існування єдиного медичного електронного реєстру МОЗ України – це поки що лише фантастика), а відтак не можуть виготовляти медичні довідки.

Ну і, нарешті, чистим жартом є «інформація» про тролей з Ратуші. Воно і добре: навряд чи у адекватного очільника міста підніметься рука перетворити окрасу міста і його туристичну принаду, якою є наша Ратуша, на екстремальний атракціон.

Таким, чином з усією відповідальністю заявляємо, що новини:

«На День міста до Франківська приїде Depeche Mode», «По дозвіл на зброю до… ЦНАПу» та «З Івано-Франківської Ратуші можна буде спуститись по тролею» є всього лише ПЕРШОКВІТНЕВИМИ ЖАРТАМИ, народженими уявою працівників редакції БРІЗу.

Редакція просить вибачення, якщо, раптом, їх хтось сприйняв на віру, або якщо наші невинні пустощі випадково когось образили чи зачепили чиюсь репутацію. Вибачте нас! 1 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/