В іванофранківських лікарнях – перебій з киснем. Мер обіцяє, що завтра поставки відновляться


В іванофранківських лікарнях – перебій з киснем. Мер обіцяє, що завтра поставки відновляться. Фото з відкритих джерел ілюстративнеВ іванофранківських лікарнях виникла проблема з поставками кисню для забезпечення хворих на COVID-19, які потребують кисневої підтримки.

Про це повідомив сьогодні Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

З його слів, це пов’язано з різким зростанням кількості хворих на коронавірусну хворобу у сусідній Львівській області і скороченням у зв’язку з цим поставок кисню до Івано-Франківська зі спеціалізованого підприємства, яке розташоване у Львові. «Мушу сказати: маємо проблему – маємо перебій з киснем у лікарнях, хоч зменшилася кількість хворих. Зважаючи на те, що у Львові завал, у Львові збільшується кількість хворих, львівське підприємство нам зменшило поставки», - розповів міський голова.

Прийти на допомогу кисневозалежним хворим пообіцяв народний депутат України, голова Благодійного фонду «Покуття» Андрій Іванчук. Зі слів мера, нардеп є власником спеціалізованого підприємства у Калуші і погодився з затрашнього дня, з 1 квітня, забезпечити поставки кисню звідти до іванофранківських лікарень.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне31 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/