Рятувальники спільно з працівниками поліції проводять рейди на теренах Прикарпаття з метою виявлення та притягнення до відповідальності паліїв


У зв'язку зі збільшенням кількості пожеж в екосистемах області рятувальники ще активніше проводять різноманітні профілактичні роботи з населенням. Зокрема, 30 березня працівники Богородчанського районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області спільно з працівниками поліції провели рейд територією Старобогородчанської територіальної громади з метою  виявлення осіб, які здійснюють самовільне спалювання сухої рослинності.

Варто пам'ятати, що нещодавно парламент прийняв закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій», який дозволить протистояти загорянням на природних територіях. Отже з'явилася надія на те, що паліїв тепер стане менше.

За спалювання сухої трави та листя законом передбачений шраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати 5 років в'язниці!30 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/