В Івано-Франківську встановлять меморіальну дошку в пам'ять про директора Івано-Франківської ДМШ № 2 Івана Прокопа


В Івано-Франківську встановлять меморіальну дошку в пам'ять про директора Івано-Франківської ДМШ № 2 Івана Прокопа. Фото Культурна мапа Івано-ФранківськаВ Івано-Франківську встановлять меморіальну дошку на честь директора Івано-Франківської дитячої музичної школи № 2 ім. Барвінського Івана Андрійовича Прокопа.

Про це йдеться на Культурній мапі Івано-Франківська.

Як зазначається, з відповідною ініціативою виступив міський голова обласного центру Руслан Марцінків. Встановити пам’ятку планують на фасаді Івано-Франківської ДМШ № 2 ім. Барвінського, яку понад два десятки років очолював Іван Андрійович.

Сьогодні, 30 березня, Іван Прокоп, мав святкувати свій 80-літній ювілей і колектив школи готувався відзначити цю дату. На жаль, до свого 80-річчя педагог і музикант не дожив всього трішки. Його серце перестало битися 3 березня цього року.

В Івано-Франківську встановлять меморіальну дошку в пам'ять про директора Івано-Франківської ДМШ № 2 Івана Прокопа. Фото Культурна мапа Івано-Франківська

Талановитий адміністратор - він невтомно і наполегливо шукав нові форми і засоби співпраці нашого колективу з іншими навчальними закладами. Організовував звітні концерти в обласній філармонії, що завжди було «подією» для учнів, викладачів , батьків.

Вишуканий,елегантний, завжди галантний. - відгукується про свого керівника колектив школи, - Невтомна, кипуча енергія, життєва мудрість та виваженість, творчий професіоналізм, той позитивний неспокій, що жив у душі Івана Андрійовича спонукав усіх, хто працював поруч з ним, знаходитися у постійному творчому пошуку, не стояти на одному місці, не заспокоюватись на досягнутому, а постійно рухатись вперед.

 

Фото Культурна мапа Івано-Франківська30 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/