В парку на вулиці Молодіжній в Івано-Франківську впорядкують алеї


Руслана Василюк - директорка КП "Центр розвитку міста та рекреації"В парку на вулиці Молодіжній, що в Івано-Франківську, упорядкують алеї.

Про це повідомила сьогодні на оперативній нараді у міського голови обласного центру Руслана Василюк,  директорка комунального підприємства «Центр розвитку міста та рекреації», яке опікується міськими парками. З її слів, очолюваним ним підприємством заплановано реконструкцію алейної мережі на деяких об’єктах обслуговування, насамперед, в парку на вулиці Молодіжній. «Ви знаєте, що дуже багато років там тільки частково проведений благоустрій, але центральна алея і ті такі найбільш активні, які найбільше використовуються, алейки і доріжки – вони не благоустроєні. Тому запланували на цей рік», - розповіла пані Василюк.

Вона також відзначила, що цьогоріч планується завершити реконструкцію алейної мережі у Парку Військових ветеранів. «І це вже буде по парку Воїнів-афганців – це вже буде завершальний етап», - додала директорка «Центру розвитку міста та рекреації».30 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/