Іванофранківським підприємцям доплатять по 2 тисячі гривень за карантин


Іванофранківським підприємцям доплатять по 2 тисячі гривень за карантин. Фото з відкритих джерел ілюстративнеВлада міста Івано-Франківська доплатить підприємцям по 2 тисячі гривень допомоги за збитки, завдані карантинними обмеженнями «червоної» зони.

Про це повідомив вчора, в ході відеовключення у фейсбуці міський голова обласного центру Руслан Марцінків.

Він спростував оприлюднену в деяких масмедіа інформацію про те, що міська влада нібито відмовляється виплачувати карантинну доплату підприємцям, зазначивши, що насправді міська влада ніколи не відмовлялася від доплат, але він вважає несправедливим, що тягар допомоги бізнесу влада переклала на органи місцевого самоврядування, які і без того несуть сьогодні великі витрати та та мають зменшені доходи. «Але місто Франківськ, ми думаємо, по дві тисячі гривень ми доплатимо підприємцям, якщо держава буде виділяти кошти», - зазначив мер.

Наразі, як стверджує Руслан Марцінків, ще не відомо, яким буде механізм таких виплат, проте він запевнив, що по 2 тисячі гривень підприємці отримають.

Міський голова також зауважив, що виплачуючи доплату підприємцям, міській владі доведеться зменшити кількість робіт, що їх планувалося зробити Івано-Франківській міській територіальній громаді. «Ще дуже важливо розуміти, витягуючи ці кошти чи на матеріальні допомоги, чи на підприємців, ми зменшимо кількість робіт, які ми зможемо зробити у нашій територіальній громаді. Тому це теж всім треба розуміти», - зазначив мер.29 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/