Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів


26 березня в місті Снятин рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
Рятувальники розповіли про характерні ознаки вибухових пристроїв, навели приклади можливих місць їх виявлення та ймовірні наслідки від неправильного поводження з ними. Також звернули увагу громадян на статистику виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів за поточний рік.
Водночас, рятувальники нагадали що треба робити при знаходженні предметів схожих на вибухонебезпечні, адже, саме від першочергових дій та прийнятих заходів залежить подальший розвиток операцій з розмінування та захисту населення. Крім цього вогнеборці наголосили, що в жодному разі не можна намагатися самостійно знешкоджувати знахідку, або здійснювати на неї тепловий, звуковий, чи механічний вплив.
Громадянам вкотре нагадали, що при виявленні підозрілого предмету потрібно телефонувати до Служби порятунку за телефоном «101» або «102». Щоб отримані під час бесід знання краще запам’яталися, фахівці ДСНС залишили мешканцям міста листівки із зазначенням правил безпечної поведінки у разі виявлення ВНП.
 


26 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/