Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі торговельного центру «Епіцентр К»


Прикарпатські надзвичайники регулярно проводять різноманітні навчання для підвищення професійних вмінь та навичок, та для підвищення готовності до дій за призначенням.

Так, 25 березня рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №10 м. Долина провели тактико-спеціальні навчання. Метою навчань було відпрацювання взаємодії адміністрації об’єкту з екстреними службами міста під час ліквідації НС і рятування людей.

За тактичним задумом внаслідок короткого замикання силової електроповодки виникла пожежа в торговій залі з виробами із дерева. Орієнтовна площа пожежі складала 130 м. кв.

Прибувши на місце події рятувальники одягнули апарати захисту органів дихання та зору, зайшли всередину та знайшовши джерело займання ліквідували умовну пожежу. Під час навчань вогнеборці відпрацювали також дії з пошуку та порятунку людей, перевірили готовність до дій за призначенням та вдосконалили майстерність і професіоналізм.

Завдання, які ставились перед пожежно-рятувальними підрозділами по відпрацюванню дій були иконані в повному обсязі. Також було відпрацьовано дії працівників об’єкту щодо своєчасного оповіщення про пожежу, та евакуацію а також проведено інструктаж щодо правил проведення евакуації та спільних дій з адміністрацією торговельного центру під час виникнення пожежі.25 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/