Письменник Євген Баран отримав престижну нагороду


Письменник Євген Баран отримав престижну нагороду. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.СтефаникаЄвген Баран, відомий прикарпатський письменник, доцент кафедри української літератури факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидата філологічних наук, отримав престижну нагороду від Міжнародної літературно-мистецької Академії України.

Як повідомили у пресслужбі ПНУ, письменника було нагороджено медаллю «Олександр Довженко».

Міжнародна літературно-мистецька Академія України, яка об’єднує знаних письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 60 держав.Письменник Євген Баран отримав престижну нагороду. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника

Медаль «Олександр Довженко» заснована Міжнародною літературно-мистецькою академією України в 2016 для відзначення заслуг людей, які проявили себе у сфері мистецтва і науки як видатні творці, організатори та меценати. Нею відзначаються талановиті люди творчих професій: письменники, літературознавці, перекладачі, художники, композитори, музиканти, — за видатні творчі здобутки, а також особи з інших сфер діяльності, котрі зробили вагомий внесок у розбудову національної культури та відродження духовності, виводячи їх до рівня загальнолюдських надбань.

Євгена Барана відзначено медаллю за за значний внесок в українську літературу.

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника24 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/