В Івано-Франківську розроблять соціальну рекламу для підтримку місцевого бізнесу під час карантину


В Івано-Франківську розроблять соціальну рекламу для підтримку місцевого бізнесу під час карантинуВлада міста Івано-Франківська має намір розробити програму впровадження в обласному центрі  соціальної реклами, яка б заохочувала іванофранківців більше купляти продукцію представників місцевого малого та середнього бізнесу.

Опрацювати відповідне питання Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків доручив сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі директору Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження міської ради Світлані Криворучко.

«Все-таки треба якусь таку соціальну рекламу, щоби люди купляли більше у маленьких магазинчиках, тому що я відчуваю: іде витіснення таке малого бізнес», - зазначив міський голова.

Руслан Марцінків вважає, що влада держави сьогодні більше дбає про великий бізнес, який є ближчим до можновладців та олігархів. Натомість в умовах карантину підтримки від влади потребує саме місцевий малий та середній бізнес. «Тому треба таку соціальну програму. Я думаю, що бігборди якісь соціальні… Треба подумати, як ми можемо зараз закликати людей, щоби підтримати місцевих», - звернувся мер до керівниці економічного департаменту.23 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/