На Прикарпатті власники мережі закладів громадського харчування ухилились від сплати 5 мільйонів гривень податків


На Прикарпатті власники мережі закладів громадського харчування ухилились від сплати 5 мільйонів гривень податків. Фото: пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратуриНа Прикарпатті організаторів мережі закладів громадського харчування викрито на ухиленні від сплати податків у сумі 5 мільйонів гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної прокуратури.

Як зазначається, Івано-Франківською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами умисного ухилення від сплати податків (ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України).

У ході досудового розслідування встановлено, що організатори мережі закладів громадського харчування не відобразили в повному обсязі доходи, отримані від своєї діяльності, внаслідок чого умисно ухилилися від сплати податків на суму майже 5 мільйонів гривень.

Під час проведення санкціонованих судом обшуків за місцями розташування офісу та приміщень закладів харчування працівниками ГУ ДФС в області виявлено й вилучено первинні фінансово-господарські документи, чорнові записи та грошові кошти в розмірі близько 1,5 мільйона гривень.

На даний час тривають слідчі дії.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури



23 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/