На Прикарпатті обговорили соцпослуги в громадах


На Прикарпатті обговорили соцпослуги в громадахНа базі Івано-Франківського офісу Програми "ULEAD з Європою" відбулася консультація для представників трьох прикарпатських громад - Верховинської, Косівської, Поляницької територіальних громад.

Про це інформує Івано-Франківський регіонального офісу програми.

Як розповіла радниця Івано-Франківського РО Оксана Швець, участь у заході узяли три новостворені гірські громади, де викликом для надання соціальних послуг можуть стати особливості проживання отримувачів таких послуг. 

Зустріч була присвячена темі соціального захисту, зокрема діяльності та створенню центрів надання соціального захисту. Вона відбулася у форматі діалогу, адже напередодні громади підготували свої запитання до експерта про особливості організації соцпослуг в громаді.

Разом з учасниками онлайн-заходу працювала експертка Програми "U-LEAD з Європою" Наталя Кузяк, яка з точки зору практика відповідала на їхні запитання, адже вона раніше тривалий час працювала очільницею департаменту соціального захисту Львівської обласної державної адміністрації. 

Під час заходу обговорили досвід громад у сфері надання соціальних послуг та їх подальше впровадження. 

Зокрема, поспілкувалися про зразки документів та необхідну звітність, оцінку потреб громад у цій сфері, класифікатор соцпослуг,  алгоритм побудови системи соціальних послуг в територіальній громаді,  особливості створення фінансово спроможного територіального центру в громаді,  надання соціальних послуг учасникам АТО та їхнім сім’ям тощо. 22 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/