Визначено сміттєперевізника для шести сіл Івано-Франківської МТГ. Виконком затвердив результати конкурсу


Визначено сміттєперевізника для шести сіл Івано-Франківської МТГ. Виконком затвердив результати конкурсуІванофранківський сміттєперевізник «АТП 0928» виграв конкурс на вивезення твердих побутових відходів у селах Черніїв, Березівка, Підпечери, Підлужжя, Колодіївка та Добровляни Івано-Франківської міської територіальної громади.

Результати конкурсу одноголосно затвердив сьогодні на своєму засіданні виконавчий комітет Івано-франківської міської ради.

«У нас конкурс проводився по двох лотах: лот № 1 – територія сіл Черніїв та Березівка, і лот № 2 – територія сіл Підпечери, Підлужжя, Колодіївка, Добровляни», - розповів, виступаючи на засіданні виконкому заступник міського голови – директор Департаменту житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак. З його слів, участь у конкурсі взяли три учасники, але до конкурсу були допущені двоє: фізична особа-підприємець Пасяка Роман Михайлович та ПрАТ «АТП 0928». Раніше пан Смушак повідомляв, що третім заявку на участь в конкурсі подавав фізична особа-підприємець Федорів М.Р.

За кількістю балів, що їх конкурсна комісія виставила у процесі оцінювання конкурсних пропозицій, ПрАТ «АТП 0928» перемогло за обома лотами. «Це пов’язано з кращою матеріально-технічною базою, більшою кількістю працівників, досвідом і іншими показниками», - пояснив головний комунальник міста.

Вже невдовзі планується укладення договорів, після чого вже з травня, як розраховують у Департаменті житлової та комунальної політики, перевізник почне працювати у вказаних вище селах.22 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/