Івано-Франківська громада - серед фіналістів Конкурсу "Молодіжна столиця України - 2022"


Івано-Франківська громада - серед фіналістів Конкурсу "Молодіжна столиця України - 2022". Фото з допису В.Сусаніної у фейсбуціІвано-Франківська міська територіальна громада увійшла до десятки фіналістів конкурсу «Молодіжна столиця України – 2022».

Про це повідомила днями перша заступниця Івано-Франківського міського голови Вікторія Сусаніна з посиланням на інформацію Асоціації міст України, яка є офіційним партнером в організації та проведенні Конкурсу.

«18 березня Наглядова рада конкурсу визначила 10 фіналістів. Серед них і Івано-Франківськ», - розповіла чиновниця.

Як повідомили в АМУ, «Молодіжна столиця України» - це всеукраїнський конкурс, який проводиться щороку з метою відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Конкурс було за пошатковано в 2017 році з ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Українського інституту міжнародної політики та Національної молодіжної ради України.

Крім Івано-Франківської, до фіналу також пройшли Вінницька, Луцька, Маріупольська, Миколаївська, Одеська, Острозька, Уманська, Хмельницька та Чернівецька громади.

Тепер фіналістам в рамках програми другого етапу Конкурсу належить розробити Програму заходів «Молодіжної столиці України – 2022».

Переможця визначатимуть 20 квітня у столиці.

 

ІФото з допису Вікторії Сусаніної у фейсбуці22 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/