По вулицях Січових Стрільців та Любомира Гузара в Івано-Франківську також поїдуть тролейбуси


По вулицях Січових Стрільців та Любомира Гузара в Івано-Франківську також поїдуть тролейбуси. Фото: КП "Електроавтотранс"В Івано-Франківську тролейбуси планують пустити не лише по з’єднаних Північному і Південною бульварах, а й по вулиці Січових Стрільців. І навіть вузенькою вулицею Кардинала Любомира Гузара (колишня Новгородська).

Про це розповів сьогодні, презентуючи на оперативній нараді в міськвиконкомі стратегію розвитку громадського транспорту до 2025 року, заступник Івано-Франківського міського голови – директор Департаменту житлової та комунальної політики міської ради Михайло Смушак.

Чиновник нагадав, що вже розпочалося будівництво контактної мережі нової тролейбусної лінії від Автостанції № 3 (мікрорайон БАМ) через вулиці Гетьмана Мазепи та Гурика, з’єднані Південний і Північний бульвари та вулицю Галицьку до мікрорайону Пасічна, і поділився планами щодо розвитку маршрутної тролейбусної мережі на подальшу перспективу. «Так само після цього є у нас у планах іще запустити тролейбусний рух по вулиці Володимира Великого, Пилипа Орлика, Кардинала Любомира Гузара і Січових Стрільців», - розповів Михайло Смушак.

Крім того, з його слів, у планах – пустити тролейбус по вулиці Галицькій у зворотньому напрямку, тобто збудувати контактну мережу в вздовж вулиці Галицької в напрямку мікрорайону Пасічна на ділянці від зупинки ЦУМ до перехрестя з вулицею Василіянок. «Тому що сьогодні він (тролейбус – БРІЗ) їде відповідно з Пасічної до ЦУМу по Галицькій. Зараз ми хочемо відповідно в зворотньому напрямку збудувати, щоб він їхав від ЦУМ до Васильянок і тоді вже буде повністю двосторонній напрямок», - пояснив заступник міського голови.

Головний комунальник міста Івано-Франківська зауважив, що сьогодні в обласному центрі функціонує 7 тролейбусних маршрутів, проте до 2025 року їх кількість планується збільшити до 9.16 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/