У лютому через Івано-Франківський ЦНАП було оформлено майже 700 паспортних документів


У лютому через Івано-Франківський ЦНАП було оформлено майже 700 паспортних документівВ лютому через можливості Івано-Франківського центру надання адміністративних послуг було оформлено майже 700 паспортних документів.

Про це повідомили у пресслужбі ЦНАПу.

Як зазначається, прийом та оформлення документів для проведення різного роду паспортних процедур залишається одним з основних напрямів діяльності Івано-Франківського центру надання адміністративних послуг та його територіальних підрозділів.

На сьогоднішній день Івано-Франківський ЦНАП приймає пакети документів для оформлення громадянам паспортів громадянина України для виїзду за кордон, оформлення ІD-карток громадянина України, вклеювання до паспортних документів фотографій по досягненню відповідного віку.

Протягом лютого місяця 2021 року в Івано-Франківському ЦНАПі було прийнято 377 пакетів документів для оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон, 155 пакетів документів для оформлення ID-карт громадянина України вперше (по досягненню 14-річного віку) та 165 – на заміну паспорта громадянина України.

Крім того, в установі зауважили, що 28 травня 2020 року Івано-Франківський ЦНАП приєднався до реалізації експериментального проєкту ІD-14, в рамках якого підліткам від 14 до 18 років доступна послуга оформлення та видачі паспорта громадянина України (ID-карти) з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

Подати пакет документів на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та ID-карт можна в головному офісі Центру адміністративних послуг міста Івано-Франківська по вулиці Незалежності, 9 в обласному центрі. Подати ж необхідні документи на вклеювання фото до паспорта у зв’язку з досягненням відповідного віку громадяни можуть у будь-якому територіальному підрозділі Івано-Франківського ЦНАПу.15 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/