Для молоді Прикарпаття влаштували онлайн-квест “Шлях до Шевченка”


Для молоді Прикарпаття влаштували онлайн-квест “Шлях до Шевченка”. Фото: ГО "Молода Просвіта"До 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка на Прикарпатті для молоді влаштували квест. Провела захід Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Впродовж однієї години учасники відгадували загадки, декламували вірші з “Кобзаря”, розшифровували анаграми, відповідали на бліц-запитання. Таким чином організатори намагалися урізноманітнити знайомство молоді з біографією та творчістю Тараса Шевченка. Через пандемію квест провели онлайн.

“Спершу ми планували, що захід відбудеться офлайн в Івано-Франківську у парку імені Тараса Шевченка. Проте, через введення жорсткіших карантинних обмежень все довелось змінювати. Звичайно, уже хочеться живої взаємодії з людьми, але й віртуальні події мають свої переваги. Так ми змогли залучити до заходу учасників не тільки з обласного центру, а й інших регіонів”, - розповіла координаторка квесту Тетяна Пігурська.

Прикарпатці, які виконали найбільшу кількість завдань правильно, отримали подарунки. Дванадцятирічна Анастасія Рожак у змаганні виграла “Кобзар”. Дівчина переконана, що Шевченко актуальний як ніколи: “Я вважаю, що у наш час він мав би великий успіх, особливо у політичному напрямку. Думаю, Шевченко зміг би надихнути зараз багатьох людей своєю любов’ю до України”.

Враженнями після участі поділилась ще одна учасниця Вероніка Савчук: “Нам ще багато чого треба дізнатися про “Кобзаря”, але в ігровій формі робити це значно легше та й цікавіше. Сподіваюся, що такі події згодом можна буде проводити і вживу, аби ми могли утворювати команди і групами досліджувати творчість Шевченка”.

Захід організувала Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

 

Фото: ГО "Молода Просвіта"15 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/