В Івано-Франківську розпочали будівництво нової тролейбусної лінії


В Івано-Франківську розпочали будівництво нової тролейбусної лінії. Фото з відкритих джерел ілюстративнеВ мікрорайоні БАМ міста Івано-Франківська розпочалося будівництво нової тролейбусної лінії.

Про це розповів сьогодні в ході відеовлючення у фейсбуці Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Він нагадав, що нова лінія , яка з’єднає мікрорайон БАМ, центральну частину міста та мікрорайон Пасічна через Південний та Північний бульвари. Мер зауважив, що в даний час паралельно тривають роботи щодо облаштування тяглової електропідстанції та встановлення опор тролейбусної лінії. Крім того, висловив сподівання, що завершити будівництво вдасться до кінця року.

«І вважаю, що сьогодні це дуже добре в такий непростий час, що вдалося залучити додаткові кошти і надіємся, до кінця року цей проєкт буде здійснений повністю, тобто повністю побудована тролейбусна лінія, тяглова підстанція і відповідно через Північний і Південний бульвар цей тролейбус поїде і все буде гаразд», - зазначив міський голова.

Він також розповів, що запустити рух автомобілів через зєднанані Північний і Південний бульвари планується запустити вже до 1 червня цього року.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне12 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/